close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • OGŁOSZENIA O NABORACH DO ORGANIZACJI MIĘDZYNARODOWYCH

 • Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP uprzejmie informuje, że Organizacja Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie ogłosiła konkursowy nabór na stanowisko Senior Police Development Officer w misji w Kosowie (VNKOSS02091).

   

  Szczegóły ogłoszenia i procedura aplikacji znajdują się na stronie internetowej OBWE: https://jobs.osce.org/vacancies/senior-police-development-officer-vnkoss02091.

   

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych prosi o dokonanie zgłoszenia poprzez aplikację OBWE online z kilkudniowym wyprzedzeniem w celu weryfikacji i akceptacji kandydatury przez MSZ.

   

  Termin zgłoszeń upływa 29 października br.

   

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych prosi o wysłanie informacji nt. złożonej aplikacji na ww. stanowisko na skrzynkę kandydaci@msz.gov.pl, z podaniem nazwy stanowiska w tytule wiadomości.

   

  Zalecane jest zapoznanie się kandydatów z Informacją stanowiącą wykonanie obowiązku określonego w art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: