close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

  Strona Archiwalna
  Aktualna strona znajduje się pod adresem: gov.pl/dyplomacja

 • OGŁOSZENIA O NABORACH DO ORGANIZACJI MIĘDZYNARODOWYCH

 • Ministerstwo Spraw Zagranicznych  informuje o otwarciu procedury rekrutacyjnej na stanowisko administratora zamówień i umów (Procurement and Contracts Administrator)  w Europejskim Ogranie Nadzoru Globalnego Systemu Nawigacji Satelitarnej.

   

  Wymagane kryteria dla kandydatów to m.in.: dyplom ukończenia co najmniej trzyletniej szkoły wyższej z zakresu prawa lub dziedzin pokrewnych; minimum roczne doświadczenie zawodowe po ukończeniu studiów; biegła znajomość języka angielskiego; wiedza oraz doświadczenie w zakresie procedur zamówień publicznych; umiejętność  redagowania, opracowywania i negocjowania umów, a także poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „EU Secret” lub zgoda na poddanie się postępowaniu sprawdzającemu.

   

  Szczegółowy opis stanowiska, wymagań oraz procedury rekrutacyjnej znajduje się w ogłoszeniu nr GSA/2018/322 dostępnym na stronie www.gsa.europa.eu/gsa/jobs-opportunities .

   

  Kandydaci proszeni są o przesłanie wypełnionego w języku angielskim formularza aplikacyjnego na adres: jobs@gsa.europa.eu przedłużono do dnia 15 marca 2018 r.

   

  Wybrany kandydat zostanie zatrudniony w Pradze (Czechy), w grupie zaszeregowania FG IV, na okres 3 lat z możliwością przedłużenia kontraktu.

    

  MSZ zwraca się z prośbą o przekazanie informacji o aplikowaniu na powyższe stanowisko. Informację taką należy przesłać na adres: kandydaci@msz.gov.pl z nazwą organizacji i stanowiska w tytule wiadomości.

   

   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: