close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

  Strona Archiwalna
  Aktualna strona znajduje się pod adresem: gov.pl/dyplomacja

 • NABÓR NA EKSPERTÓW NARODOWYCH W INSTYTUCJACH I AGENCJACH UE

 • FRONTEX (Europejska Agencja Straży Granicznej i Przybrzeżnej) przedłużyła termin naboru kandydatów na stanowisko - short term secondment- eksperta narodowego Logistic Officer (SNE/2018/16)

   

  Oddelegowanie: 6 miesięcy z możliwością przedłużenia

   

   

  Recruitment procedure no:

  SNE/2018/16 (short-term secondment)

  Post Title:

  Logistic Officer

   

  Dokumenty dot. naboru można uzyskać kierując prośbę na adres: ekspercinarodowi@msz.gov.pl Informacja o naborze dostępna jest na stronie FRONTEX.

   

  Uwaga: Na ww. stanowisko wymagane jest posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa na poziomie minimum EU CONFIDENTIAL (CONFIDENTIEL UE). Poświadczenie należy dołączyć do dokumentów aplikacyjnych.

   

  Zgodnie z dokumentem „ Procedurami delegowania ekspertów narodowych do pracy w strukturach Unii Europejskiej” w przypadku ekspertów narodowych, kandydatów zgłaszają ich pracodawcy. 

   

  Termin zgłoszenia kandydata na przedmiotowe stanowisko do Sekretarza Komitetu do Spraw Europejskich upływa 22 października 2018 r. 
  W przypadku resortów o złożonej strukturze organizacyjnej zgłoszenie kandydata powinno odbywać się za pośrednictwem instytucji nadzorującej.

  Do ww. zgłoszenia należy dołączyć:
  1). DOKUMENTY WYMAGANE PRZEZ FRONTEX W ZWIĄZKU Z NABOREM
  2). Życiorys w formie skróconej
   w języku polskim. UWAGA:   W życiorysie w formie skróconej należy uwzględnić:
        1.  nazwę stanowiska/stanowisk wraz numerem, o które kandydat się ubiega,
        2. imię i nazwisko,
        3. przebieg kariery zawodowej. W życiorysie w formie skróconej  nie należy zamieszczać zdjęcia kandydata, jak również dodatkowych informacji (np. dane adresowe, wykształcenie, ukończone szkoły, znajomość języków obcych).
  3). Klauzulę informacyjną dot. przetwarzania danych osobowych wraz z oświadczeniem o zapoznaniu się z dokumentem

  Zgłoszenie od pracodawcy, jak również wymagane dokumenty - wymienione w ogłoszeniu, należy przesłać do Sekretarza Komitetu do Spraw Europejskich pocztą (na adres Ministerstwa Spraw Zagranicznych).

  Ponadto, ww. komplet dokumentów, należy także przesłać w wersji elektronicznej jednocześnie na adres: ekspercinarodowi@msz.gov.pl  i irena.redlinska@msz.gov.pl

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: