close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

  Strona Archiwalna
  Aktualna strona znajduje się pod adresem: gov.pl/dyplomacja

 • KONKURSY DO INSTYTUCJI UE

 • 1 marca 2018 r.

   

  Kształtuj z nami przyszłość Europy - Internetowe Targi Pracy UE- 15 marca 2018 r.

   


  1 marca 2018 r.

   

  Nabór EPSO na stanowiska merytoryczne AD5

   


  27  grudnia 2017 r.

   

  Nabór do konkursu EPSO na stanowiska Asystentów językowych – język szwedzki, rumuński, francuski, niemiecki, bułgarski, angielski (AST 1)

   

  Europejski Urząd Doboru Kadr (EPSO) prowadzi nabór kandydatów do udziału w konkursie na Asystentów językowych języka szwedzkiego, rumuńskiego, francuskiego, niemieckiego, bułgarskiego i angielskiego (AST 1).

   

  Poszukiwane są osoby posiadające wykształcenie wyższe w dziedzinie związanej z tłumaczeniami lub wykształcenie średnie oraz minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie tłumaczeń lub szkolenie zawodowe w zakresie tłumaczeń oraz minimum 3-letnie odpowiednie doświadczenie zawodowe. Kandydaci powinni wykazywać się perfekcyjną znajomością jednego z sześciu języków wymienionych w ogłoszeniu (na poziomie C2) oraz bardzo dobrą znajomością języka angielskiego lub francuskiego (na poziomie B2). Więcej informacji znajduje się na stronie EPSO w zakładkach ‘Linguistic assistants’ (nr referencyjny - EPSO/AST/144/17). Osoby spełniające kryteria i mające silną motywację do pracy w UE mogą się zgłaszać za pośrednictwem strony eu-careers.eu do 23 stycznia 2018 r. (do godz. 12.00 czasu obowiązującego w Brukseli).

   


  1 grudnia 2017 r.

   

  Nabór do konkursu EPSO na stanowiska ekonomisty w dziedzinie ekonomii finansowej i makroekonomii (AD7)

   

  Europejski Urząd Doboru Kadr (EPSO) prowadzi nabór kandydatów do udziału w konkursie na stanowiska:

   

  Wymagania: dyplom ukończenia co najmniej 4-letnich studiów wyższych w dziedzinie ekonomii, matematyki, statystyki, ekonometrii lub finansów oraz co najmniej 6-letnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie finansów, ekonomii lub analizy albo dyplom ukończenia co najmniej 3-letnich studiów wyższych w tych samych dziedzinach oraz co najmniej 7-letnie doświadczenie zawodowe.

   

  Wymagania: dyplom ukończenia co najmniej 4-letnich studiów wyższych w dziedzinie ekonomii, matematyki lub statystyki oraz co najmniej 6-letnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie makroekonomii lub statystyki makroekonomicznej albo dyplom ukończenia co najmniej 3-letnich studiów wyższych w tych samych dziedzinach oraz co najmniej 7-letnie doświadczenie zawodowe.

   

  W przypadku obu stanowisk od kandydatów wymagana jest znajomość co najmniej dwóch języków urzędowych UE – jednego na poziomie co najmniej C1 (gruntowna znajomość), a drugiego na poziomie co najmniej B2 (zadowalająca znajomość). Jednym z tych języków musi być język francuski, angielski lub niemiecki.

   

  Osoby spełniające kryteria mogą zgłaszać się za pośrednictwem strony eu-careers.eu do 19 grudnia 2017 r. (do godz. 12.00 czasu obowiązującego w Brukseli).

  Więcej informacji na temat naboru EPSO/AD/339/17 oraz procedur wyboru i dokonywania zgłoszeń można znaleźć na stronie eu-careers.eu.

   

  Zobacz także: Informacja o naborze


  17 listopada 2017 r.

   

  Targi Pracy EPSO online w dniu 28 listopada br. w godz. 16:00-20:00

  Europejski Urząd Doboru Kadr (EPSO) w dniu 28 listopada br. organizuje targi pracy online. Wydarzenie przeznaczone jest dla uczestników z 8 krajów, w tym z Polski. Targi będą okazją do uzyskania z pierwszej ręki szczegółowych informacji nt. procedur konkursowych, szans na znalezienie przez Polaków zatrudnienia w strukturach UE, jak też zadania różnych pytań pracownikom EPSO. 

  Na targi pracy EPSO można się rejestrować poprzez stronę:  https://www.globalcareersfair.com/campaign/eu-careers/ .


  15 listopada 2017r.

   

  Nabór do konkursu EPSO na pracowników sekretariatu / pracowników biurowych (AST-SC1)

   

  Europejski Urząd Doboru Kadr (EPSO) prowadzi nabór kandydatów do udziału w konkursie na pracowników sekretariatu / pracowników biurowych (grupa zaszeregowania AST-SC1). Większość oferowanych miejsc pracy znajduje się w Brukseli i Luksemburgu.

  Od kandydatów wymagana jest znajomość co najmniej dwóch języków urzędowych UE. Ponadto potrzebne są następujące kwalifikacje i doświadczenie zawodowe: wykształcenie pomaturalne nabyte w ramach co najmniej rocznej nauki, potwierdzone dyplomem ukończenia nauki w dziedzinie obsługi sekretariatu lub wykształcenie średnie potwierdzone świadectwem uprawniającym do podjęcia dalszego kształcenia oraz co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie obsługi sekretariatu, zdobyte po uzyskaniu tego świadectwa lub szkolenie zawodowe trwające co najmniej rok oraz co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe zdobyte po ukończeniu szkolenia. Więcej informacji znajduje się na stronach EPSO lub w zakładce EPSO/AST-SC/06/17 -SC1.

  Osoby spełniające kryteria i mające silną motywację do pracy w UE mogą się zgłaszać za pośrednictwem strony eu-careers.eu do 12 grudnia 2017 r. (do godz. 12.00 czasu obowiązującego w Brukseli).


  10.11.2017

   

  Nabór do konkursu EPSO na Specjalistów ds. mediów i komunikacji cyfrowej (AST 3)

   

  Europejski Urząd Doboru Kadr (EPSO) prowadzi nabór kandydatów do udziału w konkursie na Specjalistów ds. mediów i komunikacji cyfrowej (AST 3). Laureatom zostaną zaoferowane stanowiska Webmastera, Asystenta ds. komunikacji oraz Asystenta ds. komunikacji wizualnej.  

  Poszukiwane są osoby posiadające wykształcenie pomaturalne w dziedzinie technologii informacyjnej, komunikacji lub komunikacji wizualnej i projektowania oraz minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe. Mogą także zgłaszać się osoby, które ukończyły szkołę średnią oraz zdobyły minimum 6-letnie odpowiednie doświadczenie. Kandydaci powinni wykazywać się dobrą znajomością języka angielskiego lub francuskiego. Więcej informacji znajduje się w na stronach EPSO lub w zakładce EPSO/AST/143/17.

  Osoby spełniające kryteria i mające silną motywację do pracy w UE mogą się zgłaszać za pośrednictwem strony eu-careers.eu do 14 listopada 2017 r. (do godz. 12.00 czasu obowiązującego w Brukseli).


  10.11.2017

   

  Nabór do konkursu EPSO na Specjalistów ds. mediów i komunikacji cyfrowej (AD 6)

   

  Europejski Urząd Doboru Kadr (EPSO) prowadzi nabór kandydatów do udziału w konkursie na Specjalistów ds. mediów i komunikacji cyfrowej (AD 6).

  Poszukiwane są osoby posiadające wykształcenie wyższe w dziedzinie komunikacji oraz minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w mediach, public relations lub komunikacji. Mogą także zgłaszać się osoby, które ukończyły dowolny kierunek studiów oraz zdobyły minimum 6-letnie odpowiednie doświadczenie. Kandydaci powinni wykazywać się dobrą znajomością języka angielskiego lub francuskiego. Więcej informacji znajduje się w na stronach EPSO lub w zakładce EPSO/AD/347/17.

  Osoby spełniające kryteria i mające silną motywację do pracy w UE mogą się zgłaszać za pośrednictwem strony eu-careers.eu do 14 listopada 2017 r. (do godz. 12.00 czasu obowiązującego w Brukseli).


  02.08.2017

   

  Nabór do konkursu EPSO na administratorów (AD6) i asystentów (AST 3) w sektorze budynków

   

  Europejski Urząd Doboru Kadr (EPSO) rozpoczął nabór kandydatów do udziału w konkursie na  administratorów (AD 6) oraz asystentów (AST 3) w sektorze budynków.

  Poszukiwani są inżynierowie w dziedzinie zarządzania budynkami (do pracy na poziomie administratorów) oraz asystenci do pracy na stanowiskach koordynatorów/techników mający doświadczenie w zakresie budownictwa, systemów klimatyzacji oraz elektromechaniki i elektryki. Oferowane są również stanowiska dla asystentów w obszarze bezpieczeństwa pracy i bezpieczeństwa budynków. Więcej informacji znajduje się w zakładce oraz na stronach EPSO.

  Osoby spełniające kryteria i mające silną motywację do pracy w UE mogą się zgłaszać za pośrednictwem strony eu-careers.eu do 12 września 2017 r. (do godz. 12.00 czasu obowiązującego w Brukseli).


  31.03.2017

   

  Rusza nabór do konkursu EPSO na administratorów (AD5)

   

  Europejski Urząd Doboru Kadr (EPSO) rozpoczął nabór kandydatów do udziału w nowej formule konkursu na administratorów (AD5). Aplikacje można składać od 30 marca 2017 r. do 3 maja 2017 r. do godz. 12:00 na stronie EPSO. Procedura konkursowa składa się z 2-etapowej rejestracji, testów preselekcyjnych (werbalnych, numerycznych, abstrakcyjnego myślenia), testu w środowisku pracy tzw. E-Tray Excercise, a także oceny kompetencji Assessment Centre w Brukseli. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia strony EPSO, na której umieszczane są informacje dot. procedur przeprowadzanych konkursów i wymogów.

   

   

  17.03.2017

   

  Konkurs EPSO na administratorów (AD5)

   

  Europejski Urząd Doboru Kadr (EPSO) wkrótce rozpocznie nabór kandydatów do udziału w nowej formule konkursu na administratorów (AD5). Aplikacje będzie można składać od 30 marca 2017 r. na stronie EPSO.

  Procedura konkursowa składa się z etapu rejestracji, testów preselekcyjnych (werbalnych, numerycznych, abstrakcyjnego myślenia), testu w środowisku pracy tzw. E-Tray Excercise, a także oceny kompetencji Assessment Centre w Brukseli.

  Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia strony EPSO, na której umieszczane są informacje dot. procedur przeprowadzanych konkursów i wymogów.

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: