close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 11 lutego 2016

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych realizacją wspólnych przedsięwzięć polonijnych w 2017 roku do nadsyłania wniosków do dnia 15 września br.

  Konsulat Generalny RP w Sydney poszukuje partnerów polonijnych zainteresowanych nawiązaniem współpracy w celu realizacji wspólnych przedsięwzięć z zakresu współpracy z Polonią i Polakami za granicą w roku 2017. Współpraca będzie obejmować swoim zakresem następujące obszary:
  1.    Szkolnictwo polskie za granicą;
  2.    Kultura i sztuka.


  Partnerami podejmującymi współpracę z Konsulatem Generalnym RP w Sydney mogą być prawnie funkcjonujące podmioty na terenie Australii, np. organizacje polonijne, muzea, szkoły polskie, grupy społeczne, uczelnie itp.

  W związku z tym zapraszamy osoby, instytucje oraz organizacje zainteresowane realizacją wspólnych przedsięwzięć polonijnych do zgłaszania projektów, które byłyby realizowane w przyszłym roku.

   
  Podmioty zainteresowane podjęciem współpracy z Konsulatem Generalnym RP w Sydney są proszone o kontakt na adres e-mail: sydney.polonia@msz.gov.pl  przy wykorzystaniu załączonego wzoru opisu planowanego przedsięwzięcia uwzględniającego cele i zarys kosztów jego realizacji. O propozycje projektów prosimy w terminie do 15 września 2016 r.

   
  Wzór formularza projektowego do pobrania>>>

   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: