close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

  Strona Archiwalna
  Aktualna strona znajduje się pod adresem: gov.pl/dyplomacja

 • ZAGRANICZNA POLITYKA EKONOMICZNA

 • 13 kwietnia 2017

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych wraz z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości uprzejmie zapraszają na Seminarium przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w projektach i przetargach: Banku Światowego (World Bank – WB), Międzynarodowej Korporacji Finansowej (International Finance Corporation - IFC) oraz Azjatyckiego Banku Inwestycji Infrastrukturalnych (Asian Infrastructure Investment Bank – AIIB).

  Seminarium pt. “How to do business with the World Bank, the International Finance Corporation and the Asian Infrastructure Investment Bankodbędzie się 25 kwietnia 2017 r. w godz. 8:30-14.00 w siedzibie Akademii Dyplomatycznej MSZ, Warszawa, ul. Podwale 7.

   

  Seminarium składać się będzie z następujących części:

   

  1. Część teoretyczna, dedykowana przedsiębiorcom zainteresowanym projektami finansowanymi przez AIIB, IFC i WB, ze szczególnym uwzględnieniem obowiązujących procedur, realizowanych inwestycji i kluczowych sektorów;
  2. Warsztat prowadzony przez ekspertów IFC i WB nt. praktycznych aspektów udziału w zamówieniach publicznych tych instytucji, m.in. procedura rejestracji, etapy postepowania przetargowego, przykłady typu case study, indywidualne rozmowy z przedstawicielami IFC i WB.
  3. Spotkanie z ekspertami z AIIB nt. inwestycji realizowanych przez bank i możliwości udziału polskich firm w projektach banku.        
  4. Spotkanie z przedstawicielami instytucji krajowych (MF, MIiB, NBP, ZBP) nt. współpracy z AIIB, IFC i WB oraz realizowanych projektów.

   

  Mając na uwadze sprawną organizację przedsięwzięcia, uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w seminarium za pomocą załączonego formularza rejestracyjnego i przesłanie wypełnionego formularza na adresy: piotr_sochon@parp.gov.pl oraz do wiadomości  ewa.kordys@msz.gov.pl .

  Seminarium będzie prowadzone w języku angielskim przez ekspertów z AIIB, IFC, WB.

  Udział w przedsięwzięciu jest bezpłatny.

  Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

   

  Program bieżący Seminarium dostępny jest tutaj:

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: