close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

  Strona Archiwalna
  Aktualna strona znajduje się pod adresem: gov.pl/dyplomacja

 • ZAGRANICZNA POLITYKA EKONOMICZNA

 • 17 stycznia 2017

  Uprzejmie informujemy, iż 3-4 kwietnia 2017 w Nowym Jorku European Procurement Forum (EUPF) organizuje 14 edycję seminarium na temat zamówień publicznych w systemie ONZ.

  EUPF to stowarzyszenie radców handlowych państw członkowskich Unii Europejskiej, którego zadaniem jest promocja udziału firm europejskich w zamówień publicznych w ONZ. Członkiem organizacji jest m.in. Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku.

   

  Firmy, które wezmą udział w seminarium będą miały okazję zapoznania się z tematem rynku zamówień publicznych ONZ, którego wartość przekracza 17 mld USD rocznie.

   

  W trakcie spotkań B2UN  (bussines – przedstawiciele ONZ) firmy będą mogły także zaprezentować swoje towary i usługi przedstawicielom ONZ odpowiedzialnym za zamówienia.

   

  W tegorocznym seminarium udział wezmą przedstawiciele UN/PD, UNDP, UNOPS, UNLB, UNDB, UNFPA oraz Banku Światowego, a poruszane przez nich tematy dotyczyć mają: utylizacji odpadów, wody i higieny sanitarnej, budownictwa, energii, transportu i logistyki.

   

  Informacje szczegółowe, jak również rejestracja uczestnictwa dostępne są na stronie: http://eupf.org/     

   

   

  Zwracamy uwagę, iż koszty związane z uczestnictwem w seminarium pokrywają zainteresowani.

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: