close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

  Strona Archiwalna
  Aktualna strona znajduje się pod adresem: gov.pl/dyplomacja

 • KONKURSY MINISTRA

 • 11 grudnia 2018 (ostatnia aktualizacja: 11 grudnia 2018)

   

  Departament Współpracy Rozwojowej MSZ zaprasza przedstawicieli organizacji zainteresowanych udziałem w konkursie Ministra Spraw Zagranicznych "Polska pomoc rozwojowa 2019" na spotkanie informacyjne.

   

   

  Termin: środa, 19 grudnia 2018 r., godzina 12.00

   

  Miejsce: Sala 016 (parter) w budynku MSZ przy ul. Krywulta 2, Warszawa

   

  Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia według wzoru poniżej na adres e-mail: katarzyna.wezowska@msz.gov.pl do 18 grudnia 2017 r. do godz.12.00.

   

  Temat wiadomości:

  Zgłoszenie na spotkanie informacyjne

  W treści wiadomości:

  Imię i nazwisko:

  Organizacja:

   

  W trakcie spotkania zostaną omówione zasady konkursu "Polska pomoc rozwojowa 2019”, w tym istotne zmiany w Regulaminie konkursu oraz zagadnienia związane z przygotowaniem oferty konkursowej.

   

  Spotkanie będzie okazją do zadania pytań pracownikom Departamentu Współpracy Rozwojowej MSZ na temat kwestii związanych z konkursem. Przed przybyciem na spotkanie prosimy o zapoznanie się z dokumentami konkursowymi. Ułatwi to zadawanie pytań i dyskusję dotyczącą konkretnych tematów.

   

  Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc uprzejmie prosimy, aby każda organizacja reprezentowana była przez 1 osobę. Szczegółowych informacji dotyczących spotkania informacyjnego udziela p. Katarzyna Węzowska (tel. 22 523 8656).

   

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: