close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

  Strona Archiwalna
  Aktualna strona znajduje się pod adresem: gov.pl/dyplomacja

 • II KONFERENCJA INFRASTRUKTURALNA MSZ

 •  

   

   

   

   

  II Konferencja Infrastrukturalna Ministerstwa Spraw Zagranicznych

  Nowoczesność, oszczędność, bezpieczeństwo

  Kraków 16 maja 2014

  Małopolski Ogród Sztuki ul. Rajska 12

   

  WWW.MSZ.GOV.PL/INFRASTRUKTURA

   

   

   

   

  Projekty Placówki Referaty Program

   

  W 2013 roku Ministerstwo Spraw Zagranicznych po raz pierwszy zorganizowało w Warszawie Konferencję Infrastrukturalną, poświęconą zagadnieniom budowy, modernizacji, utrzymania i estetyki obiektów MSZ w kraju i za granicą. W dniu 16 maja 2014 roku w Krakowie  będzie miała miejsce II Konferencja Infrastrukturalna MSZ.

   

  W konferencji wezmą udział dyplomaci oraz osoby odpowiedzialne za logistykę polskiej dyplomacji, jak również specjaliści z różnych dziedzin związanych z budownictwem, wykończeniem i aranżacją wnętrz. Celem Konferencji jest wymiana poglądów i doświadczeń w zakresie szeroko rozumianych zagadnień infrastrukturalnych pomiędzy środowiskami urzędników państwowych a specjalistami z takich dziedzin jak architektura, sztuka, inżynieria i zarządzanie nieruchomościami.

   

   

  Ze strony resortu spraw zagranicznych gośćmi konferencji są nie tylko pracownicy jednostek odpowiedzialnych za sprawy infrastrukturalne, ale również przedstawiciele biur i departamentów będący użytkownikami obiektów znajdujących się w posiadaniu MSZ, zarówno w kraju jak i na świecie.

   

  Podczas przygotowania konferencji Ministerstwo nawiązało współpracę  z Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie, Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie oraz w Krakowie, Politechniką Warszawską, Szkołą Główną  Gospodarstwa Wiejskiego, Stowarzyszeniem Inżynierów, Doradców i Rzeczoznawców, Stowarzyszeniem Architektów Polskich, Polską Federacją Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych. 

   

  W trakcie krakowskiej Konferencji Infrastrukturalnej, wzorem roku ubiegłego, przyznana będzie Nagroda Ministra Spraw Zagranicznych im. Jerzego Warchałowskiego. Jest to nagroda przyznawana przez Ministra Spraw Zagranicznych studentom uczelni kształcących w zakresie architektury oraz architektury krajobrazu, a także sztuk pięknych. Podczas konferencji w Krakowie zostaną nagrodzone prace studentów architektury.

   

  EDYCJE KONFERENCJI INFRASTRUKTURALNEJ: