close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • INFORMACJE DLA PODRÓŻUJĄCYCH

 • 2 listopada 2017

  Policja obwodu kijowskiego prowadzi wzmożone działania prewencyjne ukierunkowane na likwidację zwiększającego się poziomu zagrożeń kryminalnych, działalności grup przestępczych, wykrywanie i wyłączanie z obiegu nielegalnie posiadanej broni.

  Wydział Konsularny Ambasady RP na Ukrainie informuje, że od 31 października br. w Kijowie i w obwodzie kijowskim  prowadzone są przez Policję  działania prewencyjne ukierunkowane na likwidację zwiększającego się poziomu zagrożeń kryminalnych, działalności grup przestępczych, wykrywanie i wyłączanie z obiegu nielegalnie posiadanej broni.

  W związku z tym, jak poinformowano w opublikowanym na stronie MSW komunikacie http://mvs.gov.ua/ru/news/10748_Sergey_Knyazev_Policiya_perehodit_na_usilennyy_variant_neseniya_sluzhby.htm należy spodziewać się  zwiększonej liczby policjantów na ulicach, dworcach, lotniskach, wjazdach/wyjazdach z miasta, imprezach masowych itp.  

  Wydział Konsularny zwraca uwagę na szczególne zachowanie ostrożności, unikaniu zgromadzeń publicznych i bezwzględnym stosowaniu się do zaleceń miejscowych służb porządkowych.

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: