close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
   

   

 • ARCHIWUM 2016, 2015, 2014

 • 11 listopada 2016

  Zrób sobie zdjęcie z biało-czerwoną flagą, lub w miejscu kojarzącym się z Polską. 11 listopada, w Narodowe Święto Niepodległości, opublikuj je w mediach społecznościowych z hashtagiem #MyPolska i świętuj 98. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości!

   

  W akcji #MyPolska może wziąć udział każdy, na całym świecie. Wystarczy aparat fotograficzny lub smartfon, rekwizyt narodowy czy też miejsce kojarzące się z Polską. Gdy zrobisz sobie niepodległościowe selfie, opublikuj je na Twitterze, Facebooku czy Instagramie z #MyPolska.

   

  Zasady akcji #MyPolska

   

  Pokaż swoją Polskę, niezależnie od tego, w którym zakątku świata jesteś: przy pomniku niedźwiedzia Wojtka w Edynburgu czy Krakowie. Sfotografuj się z wymalowanymi barwami narodowymi na policzku, w biało-czerwonym stroju, z flagą w ręku. Lista miejsc i symboli jest otwarta i zależy od Twojej inicjatywy. Zdjęcie opublikuj w mediach społecznościowych z #MyPolska.

   

  Na zdjęciu możesz być z rodziną lub przyjaciółmi. Zaproś do udziału w akcji swoich znajomych spoza Polski i ciesz się niepodległością.

   

  Pomysłodawcą akcji #MyPolska jest Ambasada RP w Londynie. Do godnego i radosnego świętowania rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę zachęca Ministerstwo Spraw Zagranicznych wraz z polskimi dyplomatami.

   

  Biuro Rzecznika Prasowego

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: