close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • BIZNES

 • W rozdziale BIZNES zamieściliśmy możliwie pełną gamę informacji mających pomóc polskiemu przedsiębiorcy w poruszaniu się po rynku wietnamskim.


  W zakładce USŁUGI WSPIERAJĄCE BIZNES znajduje się lista firm, kancelarii, agencji o profilu konsultingowym, prawnym, tłumaczeniowym, świadczących odpłatne usługi dla biznesu, odpowiednio konsulting, badania rynku, usługi prawne oraz tłumaczenia.
  WSPARCIE DLA EKSPORTERÓW I INWESTORÓW zawiera listę instytucji, zarówno tych zlokalizowanych w Wietnamie, jak i w Polsce wspierających (m.in. polskich) przedsiębiorców na terenie Wietnamu i świadczących usługi nieodpłatnie.


  Znajdą tu Państwo również aktualizowaną listę TARGÓW W WIETNAMIE, jak również linki do ogłaszanych PRZETARGÓW W WIETNAMIE.

   

  Dodatkowo zachęcamy do korzystania z instrumentu wdrożonego przez Ministerstwo Planowania i Inwestycji przy współpracy UNCTAD i Rządu Luksemburgu, 7 prowincjach (TP. Hanoi, TP. Ho Chi Minh, TP. Da Nang, Binh Dinh, Hai Duong, Phu Yen, Vinh Phuc), a doskonale ułatwiającego poruszanie się w zawiłościach wietnamskich procedur związanych z zakładaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej: E-REGULATIONS

  Informujemy, że w lutym zakończyły się prace nad Umową o wolnym handlu (FTA) między UE a Wietnamem, która w znaczący sposób ułatwia funkcjonowanie europejskich przedsiębiorstw na wietnamskim rynku. Planowane wejście w życie umowy to rok 2018, ale już teraz dobrze jest zapoznać się z jej treścią (w j. angielskim) FTA UE-WIETNAM. Dodatkowo polecamy zapoznanie się z przewodnikiem do umowy, który tłumaczy w przystępny sposób ustalenia umowy (j. angielski): PRZEWODNIK.


  USŁUGI WSPIERAJĄCE BIZNES

   

  WSPARCIE DLA EKSPORTERÓW I INWESTORÓW

   

  TARGI W WIETNAMIE

   

  PRZETARGI W WIETNAMIE

   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: