close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczpospolitej Polskiej

   

 • WIZYTA W WYDZIALE KONSULARNYM

 • W celu zarezerwowania wizyty w Wydziale Konsularnym w Dosze należy dokonać rejestracji w systemie e-Konsulat.

   

  Rejestracja wizyt w systemie e-Konsulat dotyczy spraw: wizowych, paszportowych, prawnych, obywatelskich oraz Karty Polaka.

   

  W razie potrzeby złożenia kilku wniosków należy zadbać o zarejestrowanie każdej sprawy osobno. Dotyczy to również rejestrowania wizyt dla kilku osób.

   

   

  Zapisów w systemie e-Konsulat nie wymagają sprawy z zakresu pomocy konsularnej, wypadki losowe, odbiór paszportów i innych dokumentów. Odbiór odbywa się w dni robocze w godz. 8:15 - 14:00

   

   

  Przy każdej wizycie w konsulacie/wydziale konsularnym należy pamiętać o zabraniu ze sobą polskiego dokumentu tożsamości (paszport lub dowód osobisty).

   

   

  Po zarejestrowaniu się należy – dla pewności – wydrukować potwierdzenie umówienia wizyty na wybrany przez Państwa dzień i godzinę.

   

   

  Jeśli w systemie nie pojawia się interesujący Państwa dzień, oznacza to, że tego dnia Wydział Konsularny w Dosze jest zamknięty lub dla danej usługi nie przyjmuje się w danym dniu interesantów albo nie ma wolnych miejsc.

   

   

  Jeśli nie mają  Państwo dostępu do Internetu, wizyty można umawiać również telefonicznie – pod numerem telefonu +974 44 11 32 30.

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: