close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

  Strona Archiwalna
  Aktualna strona znajduje się pod adresem: gov.pl/dyplomacja

 • KONKURSY MINISTRA

 • 26 lutego 2015

  Poniżej prezentujemy wyniki konkursu „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2015 r.” Publikowana lista obejmuje oferty, którym przyznano dofinansowanie (oznaczono je kolorem zielonym) te, które znalazły się na liście rezerwowej (oznaczone kolorem żółtym), jak również te, które nie uzyskały wymaganej liczby punktów (oznaczone kolorem szarym). Podmioty z listy rezerwowej mogą uzyskać dotację jedynie w przypadku rezygnacji z realizacji projektu przez inny podmiot, który otrzymał dofinansowanie. O kolejności przyznawania dotacji podmiotom z listy rezerwowej decydować będzie pozycja projektu na liście w danym zadaniu. Zgodnie z Regulaminem konkursu lista rezerwowa traci ważność z dniem 31 sierpnia 2015 r.

   

  Informujemy, że dofinansowanie uzyskały dwa projekty regrantingowe, Fundacji Edukacja dla Demokracji i Stowarzyszenia Odra-Niemen (zadanie 5.3), które w nadchodzących miesiącach ogłoszą własne „małe” konkursy na realizację zadań na terenie Polski w obszarze „Więzi i kontakty z Polską”. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne będą na stronach internetowych wspomnianych organizacji.

   

  Wszelkie pytania na temat uzasadnień oceny Komisji prosimy kierować drogą elektroniczną na adres: polonia.konkurs@msz.gov.pl
   
  Wyniki konkursu "Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2015 r." (plik PDF)
  Skład Komisji konkursowej (plik PDF)

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: