close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

  Strona Archiwalna
  Aktualna strona znajduje się pod adresem: gov.pl/dyplomacja

 • WIADOMOŚCI

 • 7 grudnia 2013

  Kolegium Europejskie (College of Europe) rozpoczęło nabór na roczne studia podyplomowe w roku akademickim 2014/15. Polscy kandydaci mogą ubiegać się o stypendia finansowane ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP i Komisji Europejskiej.

  Kolegium Europejskie założone w 1949 roku w Brugii (Belgia) oraz w 1993 roku w warszawskim Natolinie działa na zasadzie „1 Kolegium – 2 kampusy”, co oznacza, że uczelnia ma kampusy w Polsce i Belgii. Kolegium jest najstarszą i jedną z najbardziej prestiżowych instytucji edukacyjnych specjalizujących się w Europeistycznych Studiach Podyplomowych.

   

  Kandydaci zainteresowani poszerzeniem swojej wiedzy na temat Unii Europejskiej, jej roli we współczesnym świecie i integracji europejskiej mogą ubiegać się o miejsca na kierunkach:

   

  • - European Interdisciplinary Studies – w Natolinie
  • - European Economic Studies, European Law, Political & Administrative Studies oraz EU International Relations & Diplomacy – w Brugii

  Nauka trwa 10 miesięcy, od września do czerwca. Zajęcia prowadzone są w języku angielskim i francuskim.

   

  Termin składania aplikacji upływa 15 stycznia 2014 r. Zgłoszenia należy dokonać on-line  na stronie Kolegium Europejskiego www.coleurope.eu oraz przesłać wersję papierową bezpośrednio na adres:

   

  College of Europe

  Admissions Office

  Dijver 11, BE-8000

  Brugge, Belgia


  Szczegółowe informacje oraz odpowiedzi na pytania związane z ofertą Kolegium Europejskiego oraz procesem rekrutacji można uzyskać pod adresem: natolin.info.pl@coleurope.eu

   

  Zobacz stronę College of Europe

   

  Broszura College of Europe

  Ulotka Kampusu w Natolinie

  Ogłoszenie o naborze

   

   

   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: