close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

  Strona Archiwalna
  Aktualna strona znajduje się pod adresem: gov.pl/dyplomacja

 • FOTOGALERIA I MULTIMEDIA

 • - W internecie wolność słowa nie oznacza tylko prawa do wyrażania własnych opinii, ale też dostęp do informacji. Ważna jest jednak także edukacja obywateli i ich uwrażliwienie na znaczenie treści publikowanych w internecie – powiedziała podsekretarz stanu w MSZ Henryka Mościcka-Dendys podczas konferencji Big Tent V4 Innovation – Voice for Innovation.W trakcie spotkania, które zorganizowane zostało 16 czerwca w Warszawie przez Google Polska jego uczestnicy rozmawiali o roli nowych technologii komunikacji oraz ich wpływie na społeczeństwa i gospodarki krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Wiceminister Henryka Mościcka-Dendys podczas konferencji wzięła udział w panelu „Wolność katalizatorem innowacji. Co oznacza wolność słowa w Europie Środkowo­-Wschodniej w dobie internetu?”, gdzie wystąpiła wspólnie z Davidem Drummondem, wiceprzewodniczącym Google, Peterem Molnarem, wykładowcą Central European University w Budapeszcie i Solomonem Passy, byłym ministrem spraw zagranicznych Bułgarii.

  Podsekretarz stanu w MSZ Henryka Mościcka-Dendys podczas konferencji Big Tent V4 Innovation
  Wiceminister wzięła udział w panelu „Wolność katalizatorem innowacji. Co oznacza wolność słowa w Europie Środkowo­-Wschodniej w dobie internetu?”
  W panelu wzięli udział również David Drummond, wiceprzewodniczący Google, Peter Molnar, wykładowca Central European University w Budapeszcie i Solomon Passy, były minister spraw zagranicznych Bułgarii
  Wiceminister Henryka Mościcka-Dendys podczas konferencji
  Od lewej: wiceminister Henryka Mościcka-Dendys, David Drummond, Peter Molnar
  Solomon Passy, były minister spraw zagranicznych Bułgarii
  Solomon Passy, były minister spraw zagranicznych Bułgarii
  Panel prowadził Chris Burns
  David Drummond, wiceprzewodniczący Google
  Peter Molnar wykładowca Central European University w Budapeszcie