close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • PROMOCJA ZATRUDNIENIA

 • 23 marca 2017

  Możliwości rozwoju kariery zawodowej oferowane młodym ludziom przez instytucje UE i organizacje międzynarodowe oraz rola Ministerstwa Spraw Zagranicznych, były tematem spotkania ze studentami warszawskich uczelni, które odbyło się 22 marca 2017 r. w Domu Polonii.

  Spotkanie zostało zorganizowane przez Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Warszawie, we współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych. Wzięło w nim udział ok. 50 studentów warszawskich uczelni, m.in.: Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej.

   

  Fot. Olga Kacperczyk/ RODM w Warszawie

   

  Spotkanie poprowadzili eksperci MSZ z Wydziału ds. Zatrudnienia w Instytucjach i Organizacjach Międzynarodowych Biura Dyrektora Politycznego. Młodzi ludzie mieli okazję zapoznania się z różnorodnymi formami zatrudnienia, możliwościami korzystania ze staży, wolontariatu, programów przygotowujących ich do udziału w konkursach i egzaminach otwierających drogę do zatrudnienia w instytucjach i organizacjach międzynarodowych.

   

  Było to jedno z wielu spotkań poświęconych promocji zatrudnienia w organizacjach i instytucjach międzynarodowych prowadzonych przez MSZ. Kolejne spotkania już wkrótce.

   

  Zob.: Informacja po spotkaniu na stronie RODM Warszawa

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: