close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • PROMOCJA ZATRUDNIENIA

 • 12 maja 2017

  Rozwój ścieżek kariery zawodowej młodych ludzi w organizacjach międzynarodowych był jednym z tematów spotkania zorganizowanego w dn. 11 maja 2017 r. na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

  Spotkanie zostało zorganizowane w Collegium Iurdicum KUL przez Koło Naukowe Studentów Europeistyki „EURO-KUL” oraz Ambasadorkę Karier w ramach szerszego bloku tematycznego „Jak znaleźć interesującą pracę po studiach?”. Wzięło w nim udział kilkudziesięciu studentów ostatnich lat studiów zainteresowanych możliwościami aplikowania do instytucji i organizacji międzynarodowych.

   

   

  W ramach dwugodzinnej sesji przedstawiciele MSZ – pan ambasador tytularny Marcin Nawrot z Akademii Dyplomatycznej MSZ oraz pan Radosław Kusz z Wydziału ds. Zatrudnienia w Instytucjach i Organizacjach Międzynarodowych zaprezentowali możliwości, jakie MSZ oraz organizacje międzynarodowe, w szczególności ONZ, OBWE i Rada Europy, oferują tym studentom i absolwentom, którzy chcieliby swoją karierę zawodową związać z obszarem dyplomacji i pracą w środowisku międzynarodowym.

   

   

   

  Uczestnicy spotkania otrzymali „Poradnik na temat kariery w instytucjach i organizacjach międzynarodowych”.

   

  Zdjęcia: Vako Karchav

   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: