close

 • Polsce – służyć, Europę – tworzyć, Świat – rozumieć
 • OSTRZEŻENIA DLA PODRÓŻUJĄCYCH

 •  

   

   

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP dokłada wszelkich starań, aby ostrzeżenia dla podróżujących były rzetelne, wyczerpujące i aktualne. Mają one jednak charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.

   

  Treść ostrzeżeń pozostaje aktualna do czasu publikacji nowych komunikatów.

   

  Zaawansowane opcje przeglądania arrowDown
  Wyszukaj
  21 lipca 2016
  Turcja - aktualizacja ostrzeżenia dla podróżujących
  W związku z próbą zamachu stanu w Turcji, która miała miejsce 15 lipca 2016 r. oraz z wprowadzeniem stanu wyjątkowego z dniem 21 lipca br. na okres 90 dni na terytorium całego kraju, Ministerstwo Spraw Zagranicznych kategorycznie odradza wszelkich podróży do tego kraju do czasu zakończenia stanu wyjątkowego.
  26 lipca 2016
  Francja - informacja o stanie bezpieczeństwa
  Ministerstwo Spraw Zagranicznych informuje, że w związku z zamachami, jakie miały miejsce w Paryżu 13 listopada 2015 r. oraz w Nicei 14 lipca 2016 r. na terenie Francji obowiązuje stan wyjątkowy (przedłużony do stycznia 2017 r.). Stan ten jest związany z utrzymującym się najwyższym stopniem alertu antyterrorystycznego.
  8 lipca 2016
  Arabia Saudyjska – ostrzeżenie dla podróżujących
  W związku z zamachami terrorystycznymi w Arabii Saudyjskiej Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaleca obywatelom polskim zachowanie wzmożonej ostrożności podczas pobytu w aglomeracjach miejskich, w tym unikanie wszelkich zgromadzeń w miejscach publicznych oraz zachowanie szczególnej ostrożności w m.in. pobliżu obiektów rządowych, posterunków sił bezpieczeństwa, meczetów.
  1 2
  ...
 • Zagrzeb - Spacer z Ambasadorem