close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • AKREDYTACJE

 • Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaprasza dziennikarzy w poniedziałek 26 września 2016 r. na godz. 12.45 na konferencję prasową wiceministra Jana Dziedziczaka po inauguracyjnym posiedzeniu Rady Dyplomacji Historycznej przy Ministrze SZ RP.

   

  Jednocześnie informujemy, że przed rozpoczęciem posiedzenia Rady ok. godz. 11 przewidujemy foto-op.

   

  Rada Dyplomacji Historycznej została powołana przez Ministra Spraw Zagranicznych RP w dniu 11 lipca 2016 r. jako ciało doradcze w kwestiach szerzenia wiedzy o polskiej historii za granicą oraz wypracowywania rekomendacji i propozycji działań dla polskich placówek zagranicznych. Radzie przewodniczyć będzie wiceminister Jan Dziedziczak. Do udziału w pracach Rady zostali zaproszeni przedstawiciele m.in. Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP, Instytutu Pamięci Narodowej, Muzeum Historii Polski, Muzeum II Wojny Światowej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Polskiego Towarzystwa Historycznego, Fundacji Reduta Dobrego Imienia i Fundacji Ośrodka Karta oraz kierownicy komórek organizacyjnych MSZ.

   

  1. Redakcje zainteresowane udziałem w konferencji prasowej prosimy o przesłanie zgłoszeń akredytacyjnych (imię i nazwisko, nazwa redakcji) w nieprzekraczalnym terminie do poniedziałku 26 września br. do godz. 10.00 na adres: michalina.guzikowska@msz.gov.pl

   

  Wejście dziennikarzy do MSZ (Al. J. Ch. Szucha 23) odbywać się będzie na podstawie zgłoszeń oraz ważnej legitymacji 26 września w godzinach 11.50-12.25.

   

  2. Przed rozpoczęciem posiedzenia Rady ok. godz. 11 przewidujemy możliwość wykonania zdjęć. Redakcje zainteresowane foto-op prosimy o przesłanie zgłoszeń akredytacyjnych (imię i nazwisko, nazwa redakcji) w nieprzekraczalnym terminie do poniedziałku 26 września br. do godz. 8.00 na adres: michalina.guzikowska@msz.gov.pl

   

  Wejście dziennikarzy do MSZ (Al. J. Ch. Szucha 23) odbywać się będzie na podstawie zgłoszeń oraz ważnej legitymacji 26 września w godzinach 10.30-10.50.

   

  Uwaga: MSZ nie zapewnia miejsc postojowych.

   

  Biuro Rzecznika Prasowego
  Ministerstwo Spraw Zagranicznych

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: