close

 • Polsce – służyć, Europę – tworzyć, Świat – rozumieć
 • OSTRZEŻENIA DLA PODRÓŻUJĄCYCH

 •  

   

   

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP dokłada wszelkich starań, aby ostrzeżenia dla podróżujących były rzetelne, wyczerpujące i aktualne. Mają one jednak charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.

   

  Treść ostrzeżeń pozostaje aktualna do czasu publikacji nowych komunikatów.

   

  Zaawansowane opcje przeglądania arrowDown
  Wyszukaj
  21 września 2016
  Demokratyczna Republika Konga - ostrzeżenie dla podróżujących
  Ze względu na zagrożenie bezpieczeństwa, Ministerstwo Spraw Zagranicznych odradza podróże do północno-wschodnich i wschodnich prowincji Demokratycznej Republiki Konga oraz obszarów przygranicznych z Republiką Środkowoafrykańską.
  26 sierpnia 2016
  Gwinea - aktualizacja ostrzeżenia dla podróżujących
  Ministerstwo Spraw Zagranicznych przypomina o skutkach epidemii gorączki krwotocznej Ebola w Gwinei, które wpływają negatywnie na sytuację bezpieczeństwa oraz dostępność podstawowej opieki medycznej w tym kraju.
  19 sierpnia 2016
  Filipiny - ostrzeżenie dla podróżujących.
  W związku z potencjalnym zagrożeniem terrorystycznym na terenie Filipin, trwającymi walkami pomiędzy siłami rządowymi a rebeliantami z ugrupowań islamskich, a także ze względu na podwyższone ryzyko porwania cudzoziemców również w nadmorskich kurortach, na wyspach oraz jednostkach pływających w tym rejonie, Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaleca powstrzymanie się od podróżowania do południowej części Filipin szczególnie w rejon wyspy Mindanao oraz na archipelag Sulu.
  1 2
  ...
 • Zagrzeb - Spacer z Ambasadorem