close

 • Polsce – służyć, Europę – tworzyć, Świat – rozumieć
 • OSTRZEŻENIA DLA PODRÓŻUJĄCYCH

 • Zaawansowane opcje przeglądania arrowDown
  Wyszukaj
  27 listopada 2014
  Maroko - ostrzeżenie o gwałtownych ulewach
  W związku z zapowiadanymi przez służby meteorologiczne na obszarze całego kraju między 27 a 30 listopada wyjątkowo intensywnymi opadami deszczu połączonymi z porywistym wiatrem, Ambasada RP w Rabacie zaleca obywatelom polskim unikanie terenów zagrożonych podtopieniami i powodziami (wybrzeże – szczególnie atlantyckie, doliny tzw. uedów – bardzo szybko wypełniające się wodą).
  6 listopada 2014
  Strefa Gazy, Jerozolima Wschodnia – aktualizacja ostrzeżenia dla podróżujących
  W związku z niestabilną sytuacją w Strefie Gazy oraz zamknięciem – do odwołania – przejścia granicznego w Rafah pomiędzy Strefą Gazy a Egiptem, Ministerstwo Spraw Zagranicznych kategorycznie odradza wszelkich podróży na terytorium Strefy Gazy, w tym także członkom rodzin polsko-palestyńskich.
  3 listopada 2014
  Ostrzeżenie dla podróżujących – Burkina Faso
  W związku z protestami i manifestacjami oraz niestabilną sytuacją wewnętrzną w Burkina Faso Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaleca obywatelom polskim przebywającym w tym kraju zachowanie szczególnej ostrożności, unikanie zgromadzeń publicznych i bezwzględne stosowanie się do zaleceń władz miejscowych odnośnie bezpieczeństwa oraz rekomenduje powstrzymanie się od podróży do Burkina Faso do czasu normalizacji sytuacji.
  1 2
  ...
 • Polecamy

  Zagrzeb - Spacer z Ambasadorem