close

 • Polsce – służyć, Europę – tworzyć, Świat – rozumieć
 • OSTRZEŻENIA DLA PODRÓŻUJĄCYCH

 •  

   

   

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP dokłada wszelkich starań, aby ostrzeżenia dla podróżujących były rzetelne, wyczerpujące i aktualne. Mają one jednak charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.

   

  Treść ostrzeżeń pozostaje aktualna do czasu publikacji nowych komunikatów.

   

  Zaawansowane opcje przeglądania arrowDown
  Wyszukaj
  28 lipca 2015
  Kamerun – ostrzeżenie dla podróżujących
  Ministerstwo Spraw Zagranicznych informuje o bardzo wysokim zagrożeniu zamachami terrorystycznymi i porwaniami obcokrajowców na terenie północnego Kamerunu przy granicy z Nigerią.
  28 lipca 2015
  Burkina Faso – ostrzeżenie dla podróżujących
  Z uwagi na zagrożenie działalnością terrorystyczną oraz porwaniami cudzoziemców utrzymujące się w północnych rejonach Burkina Faso oraz niestabilną sytuację w regionie, Ministerstwo Spraw Zagranicznych rekomenduje powstrzymanie się od podróży w północne obszary Burkina Faso.
  27 lipca 2015
  Turcja – aktualizacja ostrzeżenia dla podróżujących
  W związku z działaniami zbrojnymi na pograniczu turecko-syryjskim oraz turecko-irackim i niestabilną sytuacją również w innych rejonach południowo-wschodniej Turcji, Ministerstwo Spraw Zagranicznych stanowczo zaleca obywatelom polskim powstrzymanie się od podróży w te regiony kraju, osobom tam przebywającym czasowo rozważenie ich opuszczenia, a mieszkającym na stałe zachowanie szczególnej ostrożności.
  1 2
  ...
 • Zagrzeb - Spacer z Ambasadorem