close

 • Polsce – służyć, Europę – tworzyć, Świat – rozumieć
 • OSTRZEŻENIA DLA PODRÓŻUJĄCYCH

 •  

   

   

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP dokłada wszelkich starań, aby ostrzeżenia dla podróżujących były rzetelne, wyczerpujące i aktualne. Mają one jednak charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.

   

  Treść ostrzeżeń pozostaje aktualna do czasu publikacji nowych komunikatów.

   

  Zaawansowane opcje przeglądania arrowDown
  Wyszukaj
  14 listopada 2016
  Etiopia - aktualizacja ostrzeżenia dla podróżujących
  W związku z ogłoszonym dnia 9 października 2016 r. na całym obszarze Etiopii stanem wyjątkowym, utrzymującym się napięciem społecznym oraz rosnącym zagrożeniem ze strony organizacji terrorystycznych Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaleca obywatelom polskim podróżującym do Etiopii zachowanie wzmożonej ostrożności na terytorium całego kraju oraz powstrzymanie się od podróżowania do regionów Oromo i Amhara, w szczególności w okolice miast Gondar i Bahir Dar. Podczas podróży po regionie Narodów, Narodowości i Ludów Południa nie należy zbaczać z głównych szlaków komunikacyjnych.
  21 października 2016
  Turcja - aktualizacja ostrzeżenia dla podróżujących
  Ministerstwo Spraw Zagranicznych kategorycznie odradza podróże do wschodniej i południowo-wschodniej Turcji oraz ostrzega przed podróżami do pozostałych regionów kraju.
  21 września 2016
  Demokratyczna Republika Konga - ostrzeżenie dla podróżujących
  Ze względu na zagrożenie bezpieczeństwa, Ministerstwo Spraw Zagranicznych odradza podróże do północno-wschodnich i wschodnich prowincji Demokratycznej Republiki Konga oraz obszarów przygranicznych z Republiką Środkowoafrykańską.
  1 2
  ...
 • Zagrzeb - Spacer z Ambasadorem