close

 • Polsce – służyć, Europę – tworzyć, Świat – rozumieć
 • OSTRZEŻENIA DLA PODRÓŻUJĄCYCH

 • 25 września 2013

  W związku z narastającym zagrożeniem przestępczością kryminalną i pospolitą w całej Libii oraz utrzymującą się niestabilną sytuacją bezpieczeństwa w regionie Cyrenajki oraz wynikającym z niej potencjalnym zagrożeniem terrorystycznym, Ministerstwo Spraw Zagranicznych odradza podróżowanie do tego kraju, zwłaszcza poza obszary metropolitalne.

  Zachowaj zwykłą ostrożność Ostrzegamy przed podróżą Nie podróżuj Opuść natychmiast

  Osobom, które przebywają aktualnie w Libii zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności i zgłoszenie swojego pobytu w systemie e-konsulat lub skontaktowanie się z Ambasadą RP w Trypolisie telefonicznie +218-91-932-5623 lub mailowo: consulate.tripoli@msz.gov.pl celem pozostawienia danych kontaktowych.
  Wszelkie informacje o ewentualnych zagrożeniach należy zgłaszać do Ambasady RP w Trypolisie pod numerem telefonu dyżurnego: +218-94-441-3635

   

  MSZ dokłada wszelkich starań, aby zawarte w tym miejscu dane były rzetelne, wyczerpujące i aktualne, jednak mają one charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń. Treść powyższego ostrzeżenia pozostaje aktualna do czasu publikacji nowego komunikatu.

   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: