close

 • Polsce – służyć, Europę – tworzyć, Świat – rozumieć
 • OSTRZEŻENIA DLA PODRÓŻUJĄCYCH

 • 4 marca 2016

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych informuje, że pomimo zdecydowanych kroków podjętych przez władze indonezyjskie mających na celu walkę z terroryzmem zjawisko to nadal stanowi poważane źródło zagrożenia.

  Zachowaj zwykłą ostrożność Ostrzegamy przed podróżą Nie podróżuj Opuść natychmiast

  Działalność grup terrorystycznych koncentruje się w autonomicznej prowincji Aceh (płn. Sumatra), mieście Poso (Celebes Środkowy), mieście Ambon (Wyspy Moluckie), mieście Solo (Jawa Wsch.), Makasar (Celebes Południowy). W związku z powyższym Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaleca obywatelom polskim przebywającym lub planującym podróż w te regiony Indonezji zachowanie szczególnej ostrożności oraz sprawdzanie aktualnych informacji o stanie bezpieczeństwa na stronie internetowej Ambasady RP w Dżakarcie oraz zgłoszenie podróży w systemie Odyseusz.

   

  MSZ dokłada wszelkich starań, aby zawarte w tym miejscu dane były rzetelne, wyczerpujące i aktualne, jednak mają one charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń. Treść powyższego ostrzeżenia pozostaje aktualna do czasu publikacji nowego komunikatu.

   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: