close

 • Polsce – służyć, Europę – tworzyć, Świat – rozumieć
 • OSTRZEŻENIA DLA PODRÓŻUJĄCYCH

 •  

   

   

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP dokłada wszelkich starań, aby ostrzeżenia dla podróżujących były rzetelne, wyczerpujące i aktualne. Mają one jednak charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.

   

  Treść ostrzeżeń pozostaje aktualna do czasu publikacji nowych komunikatów.

   

  Zaawansowane opcje przeglądania arrowDown
  Wyszukaj
  19 stycznia 2016
  Malezja - aktualizacja ostrzeżenia dla podróżujących
  W związku z porwaniami cudzoziemców i przestępczością na wschodnim wybrzeżu stanu Sabah (Borneo), szczególnie na wyspach graniczących z Archipelagiem Sulu, leżącym w południowej części Filipin oraz okolicach miast Sandakan, Lahad Datu, Semporna i Tawau, Ministerstwo Spraw Zagranicznych ostrzega przed podróżowaniem na ww. tereny wschodniej Malezji.
  13 stycznia 2016
  Liban - aktualizacja ostrzeżenia dla podróżujących
  Z uwagi na utrzymującą się niestabilną sytuację bezpieczeństwa w Libanie Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaleca obywatelom polskim powstrzymanie się od podróży do tego kraju, a zwłaszcza na pogranicze libańsko-syryjskie i libańsko-izraelskie, w rejon doliny Bekaa (szczególnie do miast: Hermel, Aarsal, Baalbek), do miasta Tripoli oraz do południowych przedmieść Bejrutu.
  13 stycznia 2016
  Turcja – aktualizacja ostrzeżenia dla podróżujących
  Ministerstwo Spraw Zagranicznych przypomina, że z uwagi na działania zbrojne na pograniczu turecko-syryjskim oraz turecko-irackim i niestabilną sytuację również w innych rejonach południowo-wschodniej Turcji, stanowczo zaleca się obywatelom polskim powstrzymanie się od podróży w te regiony kraju, osobom tam przebywającym czasowo – rozważenie ich opuszczenia, a mieszkającym na stałe – zachowanie szczególnej ostrożności.
  1 2
  ...
 • Zagrzeb - Spacer z Ambasadorem