close

 • Polsce – służyć, Europę – tworzyć, Świat – rozumieć
 • OSTRZEŻENIA DLA PODRÓŻUJĄCYCH

 • Zaawansowane opcje przeglądania arrowDown
  Wyszukaj
  19 grudnia 2014
  Tunezja - ostrzeżenie dla podróżujących
  Ministerstwo Spraw Zagranicznych przypomina, iż w dniu 21 grudnia 2014 r. odbędzie się w Tunezji II tura wyborów prezydenckich. Tunezyjskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych wydało zakaz parkowania jakichkolwiek pojazdów przed lokalami wyborczymi. Porządku będzie pilnować 36 tys. policjantów. Przejścia graniczne w Ras Jedir oraz Dhehiba będą zamknięte od piątku (19.12.) do środy 24.12.2014 r.
  2 grudnia 2014
  Ukraina (Krym) - ostrzeżenie dla podróżujących
  W związku z brakiem możliwościami skutecznego sprawowania przez Konsulat Generalny RP w Odessie jakichkolwiek funkcji, w tym opieki konsularnej, na terytorium Autonomicznej Republiki Krymu (ARK) oraz m. Sewastopol, MSZ ponawia wezwanie do opuszczenia Krymu/ARK przez obywateli polskich i wzywa do nieudawania się na te tereny.
  27 listopada 2014
  Maroko - ostrzeżenie o gwałtownych ulewach
  W związku z zapowiadanymi przez służby meteorologiczne na obszarze całego kraju między 27 a 30 listopada wyjątkowo intensywnymi opadami deszczu połączonymi z porywistym wiatrem, Ambasada RP w Rabacie zaleca obywatelom polskim unikanie terenów zagrożonych podtopieniami i powodziami (wybrzeże – szczególnie atlantyckie, doliny tzw. uedów – bardzo szybko wypełniające się wodą).
  1 2
  ...
 • Polecamy

  Zagrzeb - Spacer z Ambasadorem